Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Квітнева феєрія-2018

Переглядів: 750

21 квітня в рамках заходів з нагоди Всесвітнього дня Землі за підтримки кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін УДПУ ім. П.Тичини відбувся І Всеукраїнський фестиваль вокально-хорового мистецтва «Квітнева феєрія – 2018».

Зал університету був переповнений глядачами. На фестиваль завітали колективи та солісти з різних областей нашої держави - всього близько 200 учасників. Тут були зовсім маленькі виконавці, виконавці середнього та старшого віку. Також конкурсна програма поділилися на солістів різних напрямків та ансамблі.

В сладі журі виступили такі відомі в області та за її межами діячі мистецтва, як:

-Олександр Іванович Стадник, народний артист України, фольклорист, композитор, хормейстер-диригент, колишній керівник Черкаського народного хору;

-Семенчук Василь Васильович, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін УДПУ ім. П.Тичини, доцент, заслужений працівник культури України;

-Ятло Леонід Петрович, доцент УДПУ ім. П.Тичини, заслужений працівник культури України;

-Білоконь Марина Миколаївна, викладач вищої категорі з вокалу та вокального ансамблю Уманського обласного музичного училища.

Уманський район представили вихованці Бабанської ДМШ та Родниківського СБК. Учасники вокального ансамблю «Радість» Бабанської ДМШ, філія с.Дмитрушки (кер. Юлія Мазура) посіли I місце у номінації колективних виступів. У номінації сольного співу Мішель Коваленко та Мирослава Шевчук з Родниківського будинку культури (кер. Вікторія Спільніченко) зайняли III місце.

Ми пишаємося активністю і цілеспрямованістю наших дітей та вдячні за гордість, яку відчуваємо за їхні перемоги. Зичимо успіхів!

За інформацією  РЦКіД



« повернутися до списку новин