Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

В Черкаській області знято обмеження на рух вантажівок та громадського транспорту автодорогами М-05 Київ – Одеса та М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка

Переглядів: 500

Служба автомобільних доріг у Черкаський області повідомляє, що тимчасове обмеження руху вантажного та громадського пасажирського транспорту, яке було введене на автодорогах загального користування державного значення М-05 Київ – Одеса (км 143+009 - км 237+108) та М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (км 518+697- км 584+222), станом на 14 годину 23 січня знято.

Тимчасове обмеження руху вантажного та громадського транспорту на автодорогах М-05 Київ – Одеса та М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка було введено з 10.30 23 січня для упередження виникнення ускладнень дорожнього руху.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв утриматися від поїздок на власному авто на час негоди. Бережіть себе та не будьте байдужими до інших учасників руху, які потрапили у складну ситуацію.

Водії, будьте обачними та обережними, вирушаючи в дорогу за таких погодних умов. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, обирайте помірну швидкість, дотримуйтесь безпечної дистанції. А також враховуйте особливості та стан транспортного засобу і дорожнього покриття, уникати будь-яких ризикованих маневрів.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

Краще запобігати виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

За інформацією САД у Черкаській області« повернутися до списку новин