25 комплексні навчально-виховні заходи з міні-футболу серед школярів Уманського району

Дата: 27.11.2017 16:17
Кількість переглядів: 786

Фото без опису25 листопада 2017 року у спортивній залі Родниківської ЗОШ I-III ступенів ім. Т. Г. Шевченка відбулись змагання з міні-футболу серед дівчат, в залік 25-х комплексних навчально-виховних заходів школярів Уманського району.

Участь брали 10 команд: Іванівська, Бабанська, Родниківська, Дмитрушківська, Сушківська, Паланська, Колодистенська, Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дубівський, Собківський НВК.

Команди  було поділено на три групи. За результатами групового етапу до напів-фіналу вийшли команди Сушківки, Бабанки, Паланки та Колодистого.

У матчі за третє місце дівчата з Паланки (вчитель Василь Гончаренко) мінімально перемогли своїх суперниць з Бабанки. Чемпіоном стала команда Сушківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Сергій Чепіль), на другому місці – футболістки Колодистенської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Василь Подолян).

Команди-призери були нагороджені: грамотами, медалями, пам'ятними значками відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації, а перереможці – Кубком та футбольним м'ячем. Також було відзначено кращих гравців. Ними стали: Горденко Тетяна (Сушківка), Кравченко Анастасія (Паланка), Легедза Марія (Колодисте).