Ансамбль «Дзвіночки» взяв участь у фестивалі «Гуцульська казка»

Нещодавно Косенівський фольклорний ансамбль «Дзвіночки» разом із своїм керівником Головченко Г.І. завітали до мальовничої Яремчі, що на Прикарпатті.

Учасники ансамблю взяли участь у Різдвяному фестивалі «Гуцульська казка», святкуванні Дня Соборності України 22 січня, де виконували колядки та щедрівки в районному  будинку культури, відвідали казковий Буковель, засніжену Ворохту.

Відпочиваючи в санаторії «Прикарпатський», діти отримали здорове харчування, пройшли лікувальні процедури: аромотерапія, голкотерапія, масаж, УВЧ.

Показали свої таланти дітям та працівникам санаторію,  були учасниками майстер-класу з виготовлення різдвяних подарунків.

Учасники ансамблю отримали грамоти  від Резиденції Святого Миколая за неперевершені виступи, активну участь в концертних та конкурсних заходах фестивалю та сертифікат, що підтверджує участь у мистецьких заходах.

Творчу програму виконано з оцінкою «відмінно».