«Підвищення рівня цивільного захисту на Черкащині – на постійному контролі», – Юрій Ткаченко

Дата: 17.09.2018 16:23

Автопарк черкаських рятувальників поповнився новою технікою. Ідеться про пересувний пункт управління. Його презентували під час урочистостей до Дня рятівника.

Як наголосив голова Черкаської ОДА, питання підвищення рівня цивільного захисту на Черкащині перебуває на постійному контролі обласної влади. Він подякував колективу обласного управління ДСНС за продуктивну співпрацю.

– Система цивільного захисту області діє злагоджено та результативно, – наголосив Юрій Ткаченко. – Це ми бачимо щоразу під час надзвичайних ситуацій та їхнього запобігання. Буревії минулого літа, пожежі на торфовищах, зимова негода – це все було нашим спільним тестом. І вважаю, що ми його успішно склали. Водночас виконання всіх цих важливих завдань неможливе без сучасної техніки. Пересувний пункт управління був якраз однією з нагальних потреб. На його придбання спрямовано кошти з обласного та державного бюджетів. Загалом понад 1 млн грн. Що приємно: цей пересувний пункт – робота місцевого підприємства.

Нагадаємо, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко є керівником цивільного захисту області.

Прес-служба Черкаської ОДА