Онкохворому батьку учасника АТО виділено кошти на лікування з районного бюджету

18 травня під головуванням керівника апарату Уманської райдержадміністрації Наталії Сиротюк відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам Уманського району за рахунок коштів районного бюджету.

До комісії звернувся учасник антитерористичної операції, доброволець Піскорський Тарас Михайлович. У його родині сталася біда: батько Піскорський Михайло Васильович 1950 р. н., житель с. Рижавка, у важкому стані госпіталізований у Черкаський онкодиспансер.

Коштів на лікування у родини зовсім немає. А лікування онкології, як усім відомо, є дуже дороговартісним.

За результатами розгляду питання члени комісії одноголосно вирішили надати матеріальну допомогу у розмірі 50 тисяч гривень. Це дозволить хоча б розпочати процес лікування хворого.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації