У селі Коржовий Кут відремонтовано фельдшерський пункт

Дата: 12.12.2017 16:37

Сьогодні, 12 грудня, у найменшому населеному пункті Уманського району Коржовому Куті сталася важлива подія – відкрито відремонтований фельдшерський пункт. Це стало можливим завдяки плідній співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування і представників бізнесу.

Привітати жителів села з цієї нагоди завітали голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, головний лікар КЗ «Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Новаківський, сільський голова Віра Бабій.

Як зазначила сільський голова, ремонт фельдшерського пункту здійснено за спонсорської підтримки керівників підприємств та підприємців, які господарюють в селі: директора ТОВ «Агровіт» Миколи Бахчевана, директора ФГ «Мередіан-К» Сергія Греська, депутата районної ради Василя Коцюбенка, директора ПП "Сант" Анатолія Сторожука, приватного підприємця Нелі Безуглої, одноосібних землекористувачів Володимира Туза, Петра Ніщименка та Івана Сироти.

За допомогу в проведенні ремонту Коржовокутського сільського фельдшерського пункту вони були нагороджені подяками райдержадміністрації та районної ради.

Усі присутні мали змогу оглянути відремонтовані приміщення із новими меблями, обладнанням та внутрішньою вбиральнею.

Голова райдержадміністрації Євгеній Данченко привітав жителів села Коржовий Кут з оновленням медичного закладу, висловив вдячність сільському голові та усім, хто долучився до проведення ремонтних робіт. «Цей заклад є прикладом для інших сіл, адже у кожному куточку району – навіть найвіддаленішому від райцентру чи найменшому – люди мають бути соціально захищеними, медицина має бути наближена до громадян, – відмітив у своєму виступі Євгеній Михайлович.