Відбулося засідання земельної комісії райдержадміністрації

Дата: 05.04.2018 16:37

Фото без опису4 квітня під головуванням голови Уманської райдержадміністрації Євгенія Данченка відбулося засідання комісії по вибору, вилученню (викупу) і наданню земельних ділянок.

Участь у ній взяли начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Мовчанюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Івасюк, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Кодолова, начальник відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Уманського міськрайонного управління Держпродспоживслужби Лариса Качанова, провідний спеціаліст Міськрайонного управління в Уманському районі та м. Умань Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області Світлана Грабчак, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Олександр Кисіль, головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Катерина Закорчменна.

Комісія розглянула питання щодо продовження договорів оренди на невитребувані та нерозподілені земельні частки (паї), надання дозволу на виготовлення технічної документації та проведення державної реєстрації на право користування невитребуваними та нерозподіленими земельними ділянками, надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки.

З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації