Відбувся районний конкурс читців, присвячений 205-річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

Дата: 27.02.2019 16:39

26 лютого 2019 року засяяв районний конкурс читців, присвячений 205-річниці від дня народження Тараса Шевченка. Вже багато років конкурс збирає прихильників творчості Великого Кобзаря, які протягом року готують творчі програми.

Організатор конкурсу – районний центр культури і дозвілля сектору культури Уманської РДА.

Завдання перед журі стояло дуже важке, оскільки конкурсанти читали надзвичайно різноманітні твори Тараса Шевченка:

Яна Нагорна з Косенівки прочитала уривок з твору «Наймичка», Влада Березнюк (с. Танське) – «Хустина», Дмитро Підопригора (с. Ятранівка) – «Бенкет у Лисянці», Діана Антонівчук (с. Юрківка) виконала твір Шевченка «Лілея», Анна Кравчук з с. Заячківка – «Причина».

Дипломами сектору культури Уманської РДА відзначено усіх учасників конкурсу, однак особливо вразили слухачів Мішель Коваленко (с. Родниківка), яка виконала поему «Тополя» в поєднанні з піснею на слова Шевченка «По діброві вітер віє», Владислав Гуменюк (с. Піківець), котрий продекламував найдовший уривок з поеми «Гайдамаки», а також Анастасія Михайлюкова (с. Коржова), що виявила найбільшу експресивність, читаючи монолог лілеї.

Кожен із конкурсантів вирізнявся своєю майстерністю та підготовкою.

За інформацією районного центру культури і дозвілля

сектору культури Уманської РДА