Семінар-навчання з соціальними робітниками

Дата: 30.01.2019 16:41

Фото без опису29 січня 2019 року під головуванням директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Наталії Кицик відбувся семінар-навчання з соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома щодо забезпечення якісного надання широкого спектру соціальних послуг.

Особливу увагу приділили питанню забезпечення якісного надання соціальних послуг підопічним, уважне вивчення їх проблемних питань та організації їх вирішення задля здійснення єдиної мети – допомогти ветеранам війни і праці, особам з інвалідністю, відчути фізичне та психологічне задоволення, радість, свою повноцінність і потрібність зробити життя яскравим, комфортним, залучити до творчості, відволікти від сумних думок, повернути віру в свої можливості. Адже кожна людина похилого віку повинна жити комфортно, відчувати підтримку та турботу збоку влади.

Підводячи підсумки семінару-навчання,  Наталія Кицик наголосила, що діяльність територіального центру і надалі буде спрямована на підняття рівня організації соціальної роботи в районі, розширення спектру і контингенту отримувачів соціальних послуг, сприяння безпечній життєдіяльності людей похилого віку, осіб з інвалідністю та громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Уманського району