Відбувся особистий прийом громадян головою райдержадміністрації
25 лютого голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі також взяли начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Катерина Ядак, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Кодолова, начальник відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Людмила Просянюк.
Під час прийому було розглянуто звернення жителя села Ятранівка щодо проведення ремонту дорожнього покриття та вивезення твердих побутових відходів по вул. Зарічна та жителя села Сушківка щодо благоустрою населеного пункту.
За підсумками розгляду звернень були прийняті відповідні рішення. Головою райдержадміністрації дано доручення щодо виконання поставлених завдань.
Відділ взаємодії з громадськістю
апарату Уманської райдержадміністрації