Оголошено конкурс на створення ескізу в’їзного знаку «Уманський район»

Дата: 21.12.2017 16:45

В Уманському районі оголошено відкритий конкурс на кращу ескізну пропозицію на створення ескізу в’їзного знаку «Уманський район» та кращого виконавця для подальшої розробки та реалізації проекту.

Конкурс проводиться з метою створення «візитної картки» Уманського району, яка відображає в художніх образах історію, розвиток, красу і багатство природи та природних ресурсів району; виявлення в умовах конкурсної змагальності кращих архітектурних ідей на розробку в'їзного знаку в Уманський район, що характеризується високими естетичними та архітектурно-художніми показниками.

Замовником і організатором конкурсу є Уманська районна державна адміністрація.

Учасниками конкурсу можуть бути фахівці, авторські колективи фахівців, юридичні або фізичні особи незалежно від фаху, які офіційно подали організатору конкурсу ескізні пропозиції, які відповідають умовам конкурсу.

Ескізні пропозиції на конкурс приймаються з 10.12.2017 до 10.01.2018 року включно.

Підведення результатів конкурсу здійснюється журі до 30.01.2018 року.

Конкурсна документація подається до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Уманської райдержадміністрації за адресою: м. Умань, вул. Залізняка, 2а,  каб. 322, тел. (04744) 3-63-39. Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитися у даному відділі.