В районі пройшли святкові заходи з нагоди Дня Конституції, Дня молоді та Дня державної служби

Дата: 26.06.2019 16:46

26 червня, напередодні відзначення Дня Конституції України, з нагоди Дня державної служби та Дня молоді в актовій залі управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відбувся урочистий захід та святковий концерт. Сюди завітали керівники району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради, ветерани державної служби, селищний та сільські голови, депутати різних рівнів, представники громадськості.

Урочистості розпочалися з акапельного виконання державного гімну України. Потому усіх присутніх з потрійним святом привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький, голова районної ради Оксана Супрунець, голова Дмитрушківської ОТГ Тетяна Шевчук, секретар Паланської ОТГ Світлана Шмалій.

Сергій Петрович підкреслив неабияку значимість прийняття Конституції України: «Рівно 23 роки тому Основний закон нашої країни визначив суверенну волю українського народу до побудови соціальної, правової та демократичної держави. Конституція України визначила важливими цінностями – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. Сьогодні наша держава проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність. І обов’язок кожного громадянина поважати Конституцію та дотримуватися її законів».

Він відмітив, що заснування професійного свята Дня державного службовця стало визнанням тієї важливої ролі, яку відіграють органи державної влади в напрямі реалізації державної політики країни та утвердження конституційних принципів. Адже працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – є дуже відповідальною справою, від якої залежить успіх перетворень у нашій країні, благополуччя людей та їх ставлення до влади.

Водночас, користуючись нагодою, перший заступник голови РДА Сергій Жорницький привітав молодь району із Днем молоді, що цьогоріч припадає на 30 червня.

З нагоди свят, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі почесними грамотами районної державної адміністрації були нагороджені: Кривенко Олексій Григорович – завідувач сектору інформаційних технологій та захисту інформації Уманського управління Державної казначейської служби України в Черкаській області; Печонкіна Тетяна Василівна – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації; Шнира Лариса Сергіївна – завідувач сектору з питань праці Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації; Колесник Максим Ігорович – вчитель фізичної культури Полянецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради; Патлай Тетяна Валеріївна – вчитель фізики Городницької філії Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради; Калінська Оксана Юріївна – художній керівник Ятранівського сільського будинку культури; Качанова Лариса Петрівна – начальник Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області; Берднікова Світлана Олександрівна – керівник народного хорового колективу «Терниця» Дмитрушківського СБК та художній керівник народного самодіяльного колективу «Хлібодари» Уманського національного університету садівництва.

Почесною грамотою Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ була відзначена Тицькун Тетяна Миколаївна – завідувач архівного сектору Уманської районної державної адміністрації, член профкому.

Під час урочистого заходу лунали слова вдячності на адресу ветеранів державної служби, які вже знаходяться на заслуженому відпочинку. Кожному з них подякували особисто та вручили квіти під аплодисменти залу.

Вінчала це прекрасне святкове дійство насичена концертна програма, організована за участі працівників районного центру культури і дозвілля і талановитої молоді нашого краю.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації