Нові можливості для інвестицій і розвитку – працювала комісія з питань містобудівної діяльності в районі

Дата: 01.03.2018 16:46

1 березня під головуванням голови Уманської районної державної адміністрації Євгенія Данченка відбулося засідання комісії з питань містобудівної діяльності в районі.

Було розглянуто ряд питань, по кожному з яких прийнято позитивні рішення. А саме:

- надано дозвіл на розроблення детального плану території в адмінмежах Колодистенської сільської ради за межами населеного пункту з метою розміщення електрогенеруючої фотогальванічної станції;

- надано дозвіл на розроблення детального плану території тваринницької ферми в адмінмежах Колодистенської сільської ради за межами населеного пункту;

- надано дозвіл на розроблення детального плану території в адмінмежах Родниківської сільської ради (за межами населеного пункту) за адресою м. Умань, вул. Теплична для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;

- затверджено детальний план території в адміністративних межах Городецької сільської ради за межами населеного пункту з метою розміщення хімскладу.

Спілкуючись на засіданні із підприємцями, які прагнуть розширити свою діяльність в Уманському районі, Євгеній Данченко акцентував увагу на їх участі у соціальному житті населених пунктів. «Нові інвестиції, розвиток підприємств – це позитив для району, але ви маєте бути дійсно інвесторами, вкладаючи не лише у бізнес, а й у територію, на якій працюєте, всіляко підтримувати громаду», - наголосив голова райдержадміністрації.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської РДА