На Уманщині відбувся виїзний семінар-навчання з питань охорони праці та профілактики травматизму

Дата: 24.10.2017 16:40

Сьогодні, 24 жовтня, в малому залі приміщення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відбувся виїзний семінар-навчання з питань охорони праці та профілактики травматизму на тему: «Безпечні та здорові умови праці. Забезпечення належної культури виробництва на підприємстві, як обов’язок роботодавця», за участі управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та управління Держпраці у Черкаській області.

У даному заході взяли участь страховий експерт з охорони праці Уманського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Черкаській області Едуард Агеєнко, керівники підприємств, установ та організацій району, інженери з охорони праці, фізичні особи-підприємці та особи, на яких покладені обов’язки з управління охороною праці.
На семінарі головним державним інспектором управління Держпраці у Черкаській області Анатолієм Яворським та завідувачем сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ларисою Шнирою були розглянуті наступні питання:

- стан виробничого травматизму на території району за 9 місяців 2017 року;

- правильність розроблення та затвердження інструкцій з охорони праці різних категорій працівників;

- основні вимоги до посадових інструкцій інженерів з охорони праці;

- проведення вступних, первинних, повторних інструктажів та оформлення договору стажування при прийнятті на роботу;

- відповідальність керівників підприємств за порушення вимог чинного законодавства з питань охорони праці.

За інформацією управління праці та
соціального захисту населення райдержадміністрації