Проведено засідання ради райдержадміністрації з питань безпечної життєдіяльності населення

Дата: 19.04.2018 16:47

19 квітня під головуванням голови районної державної адміністрації Євгенія Данченка відповідно до затвердженого плану роботи відбулося засідання ради райдержадміністрації з питань безпечної життєдіяльності населення.

У роботі засідання взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ярошевич, заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Уманської центральної районної лікарні Сергій Мотузенко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Мовчанюк, головний спеціаліст з питань державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Уманського міськрайонного управління ГУ ДПСС в Черкаській області Валентина Ковбасюк, начальник Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Тамара Дідух, секретар ради, завідувач сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Шнира, генеральний директор ТОВ «Мікоген-Центр» Олег Тригубенко, завідувач відділенням ТОВ «Насташка» Андрій Барабаш, головний інженер ПАТ «Уманьгаз» Микола Шевчук, начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом райдержадміністраці Максим Желєзний, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Борис Бондар.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

• про стан виробничого травматизму, промислової безпеки та охорони праці в районі за 2017 рік;
  • про стан травматизму при використанні газу в побуті та виконання Комплексних заходів профілактики та зниження рівня травматизму при використанні газу в побуті в районі у 2017 році;
  • про стан виробничого травматизму та професійної захворюваності на підприємствах АПК району у 2017 році, заходи з організації безпечного проведення весняно-польових робіт у 2018 році;
  • про стан травматизму невиробничого характеру у районі за 2017 рік;
  • про результати проведення профілактичних медичних оглядів працюючих у шкідливих умовах в районі у 2017 році та організацію проведення медоглядів у 2018 році;
  • виконання  рішення протоколу №4 ради райдержадміністрації з питань безпечної життєдіяльності населення від 10.01.2018;
  • організація та проведення Тижня охорони праці в районі.

За результатами проведеного засідання ради були прийняті відповідні рішення та визначені відповідальні особи для вирішення проблемних питань.

Відділ взаємодії з громадськстю

апарату Уманської райдержадміністрації