Фольклорний гурт «Дзвін» Косенівського СБК побував на Весільних Фестинах у Києві

Дай поїдем у той край,

Де хороший обичай

Нещодавно  у м. Київ у стінах Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» відбулися Весільні Фестини та презентація арт-буку «Наречена». Під час  цієї події пройшла  екскурсія  музеєм та майстер-класи, на яких  відвідувачі дізналися  про особливості вишивки і текстилю в різних регіонах України. В рамках заходу працівники музею та гості влаштували повну  реконструкцію обряду випікання весільного короваю, переодягання дівчини  в молоду, сватання,  як це колись відбувалося в українських родинах.

Дійство проходило  в супроводі аутентичного співу фольклорного гурту «Дзвін» Косенівського СБК, керівник Горбачова Галина Миколаївна.

Цей колоритний колектив є постійним учасником календарно-обрядових свят (Обжинки, Весілля, Різдвяні обряди, Купайла,  українські вечорниці та ін.), районних свят та обласних оглядів.

Учасники ансамблю мають на меті і надалі відроджувати  національну самобутність української  культури, зберігати  і розвивати найкращі традиції українського народного мистецтва.