Профілактика шкідливих звичок серед учнівської молоді

Дата: 10.05.2018 16:48

Фахівцями із соціальної роботи Уманського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді з учнями Косенівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів було проведено профілактичний захід на тему «Шкідливим звичкам скажемо – ні!».

Фото без описуМетою проведеної зустрічі було пропагувати здоровий спосіб життя, формувати в учнів негативне ставлення до  вживання шкідливих речовин, а також ознайомити дітей із впливом шкідливих звичок на організм людини.

Під час зустрічі учні дізналися про негативний вплив на життя людини шкідливих звичок, мотивувалися до ведення здорового способу життя та безпечних способів поведінки, разом шукали шляхи уникнення залежностей. Також, підлітки переглянули презентацію та відео профілактичного спрямування. Учні брали активну участь в обговоренні проблемного питання, ділились власними знаннями про наслідки вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління.

Для закріплення прослуханого матеріалу було проведено експеримент, який наочно показав вплив алкоголю на мозок людини.

За інформацією Уманського районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді