Підприємців запрошують на семінар

спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки «Солідарність» 9 квітня 2019 року об 11.00 год. в залі засідань Тальнівської районної ради за адресою м. Тальне, вул. Соборна, 28 (II поверх, каб. № 217) заплановано проведення кущового семінару для підприємців щодо актуальних питань ведення бізнесу, зокрема скасування мораторію на перевірки, роз’яснення змін законодавства у сфері охорони праці, податків, а також інструментів для розвитку бізнесу.

Семінар проведуть:

• Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки «Солідарність»;
  • фахівці Управління Держпраці у Черкаській області, Головного Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області та Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.

Запрошуємо всіх підприємців взяти участь в семінарі.