В бібліотеках району провели просвітницькі заходи з нагоди Дня партизанської слави

22 вересня в Україні відзначався День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

З нагоди відзначення цієї дати у читальному залі Уманської районної бібліотеки та бібліотеках сіл Полянецьке, Юрківка, Сушківка, Собківка, Дмитрушки, Пугачівка з читачами проведено урок подвигу «Героїчні подвиги українських партизанів».

Бібліотекарі розповідали про героїв Другої світової війни з нашого району, про партизанський рух на території рідного краю, про підпільні організації на окупованих територіях та про дітей-героїв. Разом пригадали відомих командира, комісара, начальника штабу великих партизанських об’єднань Ковпака С.А., Руднєва С.В., Базиму Г.Я.

У читальному залі організована розгорнута  книжкова виставка «Стежками партизанської слави». З літератури, представленої на виставці, можна дізнатись багато інформації про підпільну діяльність в роки Другої світової війни тощо.

За інформацією

Уманської районної центральної бібліотеки