В Уманському районі стартує благодійна акція «Серце до серця»

Дата: 02.04.2018 16:59
Кількість переглядів: 675

Вже кілька років поспіль Уманський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді долучається до проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

У нинішньому році за ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» по всій Україні з 2 по 22 квітня 2018 року під гаслом «Почуй світ!» проходить ХIІІ  Всеукраїнська благодійна  акція «Серце до серця».

Головною метою акції є збір коштів для придбання медичного обладнання для дітей із вадами слуху.

До проведення цієї акції будуть задіяні волонтери з числа учнівської молоді, які будуть інформувати жителів населених пунктів району про проведення акції та збирати благодійні внески небайдужих людей у спеціальні скриньки.

Кожному, хто надасть благодійні кошти, дарується  червоне сердечко, що є проявом небайдужості та символізує співчуття і підтримку.

Тому закликаємо всіх небайдужих підтримати акцію, проявити акт милосердя та благодійності.

За інформацією Уманського районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді