В Уманському районі стартує благодійна акція «Серце до серця»

Вже кілька років поспіль Уманський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді долучається до проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

У нинішньому році за ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» по всій Україні з 2 по 22 квітня 2018 року під гаслом «Почуй світ!» проходить ХIІІ  Всеукраїнська благодійна  акція «Серце до серця».

Головною метою акції є збір коштів для придбання медичного обладнання для дітей із вадами слуху.

До проведення цієї акції будуть задіяні волонтери з числа учнівської молоді, які будуть інформувати жителів населених пунктів району про проведення акції та збирати благодійні внески небайдужих людей у спеціальні скриньки.

Кожному, хто надасть благодійні кошти, дарується  червоне сердечко, що є проявом небайдужості та символізує співчуття і підтримку.

Тому закликаємо всіх небайдужих підтримати акцію, проявити акт милосердя та благодійності.

За інформацією Уманського районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді