Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Катерині Заболотній із Яроватки присвоєно звання «Мати-героїня»

Переглядів: 745

Жительці села Яроватка Уманського району Заболотній Катерині Михайлівні президентським указом присвоєно почесне звання України «Мати-героїня». Нагрудний знак їй вручила голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк 14 вересня 2020 року. До звання також додається грошова виплата.

Багатодітній мамі – 39 років, вона народила та виховує шестеро дітей: четверо хлопчиків та двоє дівчаток. Найстаршій дитині – 17 років, наймолодшій – всього 2 роки.

Пані Катерина є прикладом для наслідування у праці, має розуміння, авторитет та повагу серед жителів села, адже зарекомендувала себе як добросовісна, трудолюбна, привітна громадянка. У процесі виховання дітей вона приділяє увагу їх всебічному розвитку, створенню сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формуванню високих моральних якостей.

Вручаючи відзнаку, голова районної державної адміністрації Світлана Волошенюк зауважила:

«Ви, як ніхто, знаєте, що таке недоспані ночі, щоденні, можливо, дещо рутинні клопоти про усіх своїх дітей, кожного з яких треба доглянути, виховати, викохати у теплі й любові. Ваше життя – це приклад всеохоплюючої материнської любові і саможертовності. Дякуємо Вам за життєвий подвиг!»« повернутися до списку новин