Дата: 24.09.2020 09:20

ПОСТАНОВА УМАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ від «22» вересня 2020 року №12 «Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів в Уманському районі Черкаської області»

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 9, пункту 1 частини другої статті 23, статті 34, частин десятої – тринадцятої, п’ятнадцятої статті 203, частин четвертої, шостої, восьмої статті 208 Виборчого кодексу України, керуючись статтями 11 – 13, пунктом 9 статті 21 Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Уманська районна територіальна виборча комісія Черкаської області постановляє:

1. Внести зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, утвореного та сформованого постановою Уманської районної територіальної виборчої комісії Черкаської області від 25 серпня 2020 року № 3 «Про утворення територіальних виборчих комісій селищних та сільських територіальних громад Уманського району на місцевих виборах 25.10.2020 року», згідно з Додатками 1, 2 (а-в).

2.  Територіальним виборчим комісіям, до складу яких вносяться зміни, поінформувати громадян про такі зміни у визначений цими комісіями спосіб.

3. Цю постанову разом з належним додатком (у двох примірниках для відповідних територіальних виборчих комісій) надіслати Бабанській селищній, Буцькій селищній, Паланській сільській територіальним виборчим комісіям.

4. Цю постанову оприлюднити для загального ознайомлення на інформаційному стенді Уманської районної територіальної виборчої комісії Черкаської області та на офіційному сайті Уманської районної державної адміністрації Черкаської області.

Голова комісії

Моргун В.І.

Єрмакова Л.О.

(секретар комісії (секретар засідання)

до постанови Уманської територіальної

районної виборчої комісії

від  22 вересня  2020 року №12

ЗМІНИ
в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та
проведення місцевих виборів у межах сільських та селищних громад Уманського району Черкаської області

Бабанська селищна територіальна виборча комісія

Припинити достроково повноваження членів комісії:

Дячок Дениса Олександровича, 1996 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії),

Просянюка Артура Олександровича, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії),

Включити до складу цієї комісії:

Антонюк Ольгу Володимирівну, 1965 року народження - від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»,

Свіщенко Сергія Миколайовича, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Буцька селищна територіальна виборча комісія

Припинити достроково повноваження членів комісії:

Марищенко Галини Степанівни, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії),

Включити до складу цієї комісії:

Данилюк Віру Анатоліївну, 1961 року народження - від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Паланська сільська територіальна виборча комісія

Припинити достроково повноваження членів комісії:

Кармазина Анатолія Петровича, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії),

Побережець Наталії Борисівни, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії),

Включити до складу цієї комісії :

Демченко Катерину Василівну, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»,

Кулишір Валентину Михайлівну, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Голова комісії

Моргун В.І.

Єрмакова Л.О.

(секретар комісії (секретар засідання)

(ініціал імені, прізвище)

Додаток 2. Склад Бабанської, Буцької, Паланської територіальних виборчих комісій (матеріали для завантаження).