Людмила Кравченко поінформувала про спалахи коронавірусу в області

Дата: 01.10.2020 16:07

Керівниця Черкаського обласного лабораторного центру Людмила Кравченко під час координаційної наради в ОДА поінформувала про спалахи коронавірусу в області.

Інформація щодо спалахів  (більше 5 осіб) коронавірусної хвороби COVID-19:  ТОВ «ДРІММ ТЕКС» м. Чигирин, ТОВ «Національна горілчана компанія» с. Степанки, Черкаського району, ПрАТ «Миронівська птахофабрика» с. Степанці, Канівського району, Бакаївський психоневрологічний інтернат с. Бакаївка, Золоніського району тощо).

Летальність на Черкащині від хвороби становить 1,6 %, показник смертності – 3,6 на 100 тисяч населення. Загалом летальні випадки зареєстровано у м. Черкаси, Умань, Золотоніському, Катеринопільський, Черкаському, Уманському та Смілянському районах.

Як поінформувала керівниця Управління освіти Ольга Чепка, призупинено навчальний процес у 167 класах, захворіло 62 учні, вчителів та працівників – 63 особи, на самоізоляції – 3 630 учнів та 191 працівник.

Керівниця лабораторного центру закликала дотримуватися правил протиепідемічного захисту, аби уникнути розповсюдженню хвороби.