Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем міста Умань

Переглядів: 643

Шановні уманчани, жителі міста Умань!

Щиро вітаю вас із Днем міста - святом, яке об’єднує усіх тих, для кого Умань стала рідною домівкою, хто тут народився і виріс, хто сюди приїхав і залишився назавжди. 

Приємно відзначити, що нині Умань розбудовується і гарнішає, стає ще більш відкритою і привабливою для людей. Дійсно, на сьогоднішній день, Умань – це сучасне туристичне місто, одне з найкрасивіших і наймальовничіших міст нашої країни. Це підтверджується сотнями тисяч туристів, що кожного року з великим задоволенням приїжджають відвідати і насолодитися туристичними принадами нашого міста. Це означає, що місто живе і розвивається, впевнено рухаючись вперед до європейського майбутнього.

Тож у цей день бажаю всім уманчанам щастя, трудових успіхів, мирного неба над головою, благополуччя, процвітання, впевненості у завтрашньому дні, нових досягнень і перемог! Нехай на вулицях міста завжди панує атмосфера миру і добра, а в життя кожного з вас доля приносить тільки позитивні зміни! Нехай місто Умань розвивається, процвітає, росте і молодіє!

Зі святом!

 

З повагою –

голова Уманської районної державної адміністрації

                                                                                                                                Світлана Волошенюк« повернутися до списку новин