В Уманському районі розпочалися роботи з ремонту автодороги міжнародного значення М–12

Дата: 20.10.2020 17:05

У Черкаській області стартував ремонт нового об’єкту у рамках програми Президента України «Велике будівництво» – розпочався поточний середній ремонт на ще одній ділянці автодороги міжнародного значення М–12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка в Уманському району на ділянці км 556+824 – км 560+224. Тут відновлять ділянку протяжністю 3,4 км, починаючи від кільцевої транспортної розв’язки біля м. Умань на пересіченні автодоріг М-12 та Н-16 і до дороги на село Гроздеве, інформують у САД Черкащини.

На 3,4 км дороги М–12 вже розпочато ремонт проїзної частини: триває фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття, зрізування порослі, влаштування поширення проїжджої частини автодороги та заміна дорожнього конструктиву на деяких ділянках автодороги.

В рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги М–12 буде виконано наступний комплекс робіт:

– вирубка порослі та чагарнику;

– фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття;

– влаштування водовідведення;

– влаштування поширення проїжджої частини автодороги ;

– влаштування основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом;

– влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття: вирівнюючого та верхнього шару покриття;

– укріплення узбіч та влаштування прикромкових дотків;

– влаштування з’їздів з дороги;

– влаштування нового бортового каменю та металевого бар’єрного огородження;

– нанесення дорожньої розмітки та нових дорожніх знаків.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

Поточний середній ремонт ділянки автодороги М–12 заплановано завершити цього року. Цього року вже завершено ремонт іншою ділянки автодороги М-12 – відремонтовано та введено в експлуатацію понад 7,4 км автодороги на обході міста Умань.

Контроль якості проведення ремонтних робіт здійснюється на всіх етапах поточного середнього ремонту спеціалістами Відділу якості, технічного контролю та нових технологій, Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Цього року на автодорозі державного значення М–12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка буде відремонтовано 10,8 км дорожнього покриття.

За інформацією Пресслужби Черкаської ОДА