Волевиявлення громадян на Черкащині відбулося без надзвичайних ситуацій, – Сергій Сергійчук

Дата: 26.10.2020 11:03

Волевиявлення громадян відбулося без надзвичайних ситуацій та перешкод у діяльності міжнародних спостерігачів і виборчих комісій.

Про це повідомив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук на своєму Телеграм-каналі.

– Демократичне волевиявлення здійснено! На 1086 виборчих дільницях Черкащини триває підрахунок голосів. Закриття дільниць по області відбулося вчасно о 20.00 годині. За дотриманням правопорядку на дільницях цілодобово слідкували і продовжують слідкувати правоохоронці області. Попереду – ніч підрахунку голосів. Сподіваємося на справедливість та пильність, кожен голос – важливий! Дякуємо всім, хто прийшов і зробив вільний вибір, – написав Сергійчук.

За попередніми даними, явка виборців на Черкащині склала 35,7%.

Нагадаємо, що чергові місцеві вибори відбулися 25 жовтня 2020 року тривали з 8:00 до 20:00 год. На них обирали депутатів сільських, селищних і міських рад та сільських, селищних і міських голів.