Проведено нараду з керівниками силових структур району

Дата: 11.11.2020 16:50

10 листопада голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк провела нараду з представниками силових структур району.

В ході наради розглянуто ряд питань, зокрема, про підсумки оперативно-службової діяльності Уманського районного відділення поліції; про охорону громадського порядку на території району; про хід осіннього призову на строкову військову службу; про заходи з протипожежної безпеки; про дотримання карантинних вимог та проведення перевірок щодо роботи громадського транспорту, магазинів, ринків, закладів громадського харчування, проведення контролю за перевізниками та інші.

Голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк наголосила, як важливо зараз консолідувати зусилля усіх силових структур й працювати над реалізацією завдань держави та інтересів громади. На завершення вона надала ряд доручень присутнім.