Відбулася позачергова сесія Уманської районної ради

Дата: 17.11.2020 16:52

Сьогодні, 17 листопада, відбулася позачергова сесія Уманської районної ради, яку провів заступник голови ради Петро Бабкін. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький, керівники структурних підрозділів РДА, представники інших районних відомств, установ та сільських ОТГ, працівники районної ради. Успішну роботу та ефективне прийняття рішень забезпечила присутність 30 обранців району.

Насамперед, було внесено зміни до Програми удосконалення роботи органів виконавчої влади в Уманської районі на 2018-2020 роки. Далі заслухано інформацію районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Уманського району за 9 місяців 2020 року та внесено зміни до бюджету району на 2020 рік.

Підтримано блок питань, що стосувалися передання до комунальної власності об’єднаних територіальних громад об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району:

- КЗ «Редакція радіомовлення «Голос громади» до Паланської територіальної громади;

- КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» до Паланської територіальної громади;

- Полянецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради до Уманської міської об’єднаної територіальної громади;

- закладів загальної середньої освіти району до Паланської об’єднаної територіальної громади;

- закладів загальної середньої освіти району до Бабанської об’єднаної територіальної громади;

- закладів загальної середньої освіти  району до Ладижинської об’єднаної територіальної громади;

- закладів загальної середньої освіти  району до Дмитрушківської об’єднаної територіальної громади;

- Бабанської дитячої музичної школи до Бабанської об’єднаної територіальної громади;

- закладів культури до комунальної власності об’єднаних територіальних громад.

Окрім того, депутати районної ради 7-го скликання надали згоду на передачу цілісного майнового комплексу КНП «Уманська центральна районна лікарня» Уманської районної ради зі спільної власності територіальних громад до комунальної власності Паланської територіальної громади та вихід зі складу Засновників, а також на передачу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селища району до комунальної власності Паланської територіальної громади та вихід зі складу Засновників.

Також депутати районної ради 7-го скликання прийняли рішення з таких питань:

- про ліквідацію комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Уманської районної ради;

- про ліквідацію комунального закладу «Центр  культури та дозвілля» Уманської районної ради;

- про ліквідацію комунального закладу «Уманська районна центральна бібліотека» Уманської районної ради;

- про ліквідацію дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Уманської районної ради.

Насамкінець депутати затвердили Перелік першого типу об’єктів спільної  власності територіальних  громад  сіл, селища району щодо яких прийнято рішення про продовження договорів оренди  через  аукціон.