На автодорозі міжнародного значення на Уманщині влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття

Дата: 23.11.2020 14:28

В Уманському районі на ділянці км 556+824 – км 560+224 підрядники влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття. Ремонтують автодорогу міжнародного значення М–12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка.

На 3,4 км дороги М–12 продовжується ремонт проїзної частини навіть у вихідні дні: влаштовується поширення проїжджої частини автодороги та укріплюється узбіччя, влаштовується основа дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, проходить фрезерування старого асфальтобетонного покриття, влаштовуються прикромкові водовідвідні лотки.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» буде відновлено ділянку протяжністю 3,4 км, починаючи від кільцевої транспортної розв’язки біля м. Умань на пересіченні автодоріг М-12 та Н-16 і до дороги на село Гроздеве.

Поточний середній ремонт цієї ділянки автодороги М–12 заплановано завершити цього року.

Цього року на автодорозі державного значення М–12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка буде відремонтовано 10,8 км дорожнього покриття.

Звертаємося до усіх учасників дорожнього руху з проханням бути уважними, дотримуйтесь швидкісних обмежень та рухайтесь відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

За інформацією САД у Черкаській області