Уманська районна рада восьмого скликання розпочала роботу

Дата: 26.11.2020 09:19

25 листопада 2020 року розпочалася перша (установча) сесія Уманської районної ради восьмого скликання. Участь у засіданні взяла голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк, яка також була обрана депутатом ради.

Сесію відкрила голова Уманської районної територіальної виборчої комісії Валентина Моргун. Вона поінформувала про результати голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

До районної ради увійшло 8 політичних партій, які розподілили 42 депутатських мандати наступним чином:

ПП «За майбутнє» – 9;

ПП «Слуга народу» – 7;

ПП «Європейська солідарність» – 6;

ВО «Черкащани» – 5;

ВО «Батьківщина» – 4;

ПП «Опозиційна платформа – За життя» – 4;

ПП «Пропозиція» – 4;

ПП «Сила і честь» – 3.

Після завершення інформації голова ТВК запропонувала прийняти рішення про визнання повноважень новообраних депутатів, що було одноголосно схвалено присутніми депутатами.

Далі депутатам вручили посвідчення і, обравши лічильну комісію, вони приступили до обрання голови районної ради.

Проте, у звязку з тим, що жоден кандидат не набрав достатню кількість голосів (більше половини голосів від загального складу ради), було вирішено зробити перерву сесійного засідання.