Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Підведення підсумків  у військовій частині

Переглядів: 191

17 грудня 2020 року у військовій частині А 1588 проведені заходи із підведення підсумків роботи за 2020 рік, що нині добігає кінця. На заході були присутні представники Уманської районної державної адміністрації, які є багаторічними шефами частини, а також Уманської міської ради та Паланської об’єднаної територіальної громади.

На підсумках було відмічено, що  упродовж останніх років, у т.ч. 2020 року за кошти державного бюджету, а також кошти місцевих бюджетів проведено чимало роботи з підвищення обороноздатності підрозділу та покращення матеріально-побутових умов.

Від Уманської райдержадміністрації колективу частини вручено почесну грамоту  за збереження бойового потенціалу держави, оборону територіальної цілісності та суверенітету країни, збереження миру та спокою, а також цінні подарунки командному складу частини, який приклав багато зусиль для реалізації заходів з розбудови частини.

У ході візиту проведено огляд окремих приміщень та територій. На завершення спільно з командиром  частини обговорено питання  подальшої співпраці з надання допомоги підрозділу.

Громада Уманщини щиро дякує усім воякам за щоденну та щонічну  нелегку працю, патріотизм, небайдужість,  активну громадську позицію та бажає їм міцного здоров’я та злагоди у родинах. Слава Україні! Героям слава!

 

Сектор  з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації 

 

 « повернутися до списку новин