Святковий захід до новорічних та різдвяних свят для дітей загиблих учасників АТО/ООС

Дата: 29.12.2020 08:21

24 грудня у приміщенні Черкаської обласної філармонії відбувся святковий захід для дітей загиблих учасників АТО/ООС. Долучилася до нього і невелика делегація з Уманщини.

Дітей привітав голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Сергійчук. Він закликав усіх присутніх сьогодні й щодня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Програма заходу передбачала святкову виставу, розваги, солодкий стіл та вручення новорічних подарунків.

Також діти відвідали Черкаський обласний краєзнавчий музей, в якому розміщено експозицію зі світлинами загиблих учасників АТО/ООС. Кожен присутній маленький мешканець Уманщини зміг знайти своїх рідних та переконатися, що світла пам'ять про їхніх батьків-Героїв шанується.