Громадян 18-60 років запрошують на військову службу за контрактом

Дата: 12.01.2021 14:50

Фото без описуУманський об'єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом до військових частин та навчальних центрів Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, частин Військово Морських Сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Перспективи військової служби за контрактом:

• стабільне грошове забезпечення від 10200 грн;
  • забезпечення формою одягу влітку та взимку;
  • щорічна відпустка (від 30 діб) зі збереженням грошового забезпечення;
  • матеріальна допомога на оздоровлення під час відпустки;
  • право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо на день звільнення зі служби вислуга становить 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менш ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба;
  • безкоштовне медичне лікування в закладах МО України;
  • право на санаторно-курортне лікування, відпочинок у санаторіях та пансіонатах Міністерства Оборони України (один раз на рік);
  • отримання освіти у вищих військових навчальних закладах (вищих навчальних

закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання);

• грошова компенсація за піднайом житла та харчування;
  • пільги відповідно до Закону України «Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей».

За довідками звертатися в Уманський ОМТЦК та СП з 8.30 до 17.00 години за адресою: м. Умань, вул. Грушевського. 12; тел. 3-41-12; 067-290-75-79.