Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Наслідки снігопаду на Уманщині ліквідовують спільними зусиллями

Переглядів: 345

Сильний снігопад на Уманщині спричинив значні ускладнення дорожнього руху. З вечора 27 січня розпочалися роботи з розчищення заметів і безперервно тривають донині.

Розчищення вулиць в с. Родниківка силами ПСП "Родниківка"

Задіяно 40 одиниць техніки ТОВ «ШРБУ-48», яке обслуговує автошляхи державного значення на території району, 7 одиниць техніки ТОВ «УМАНЬДОРРЕМБУД», які працюють на дорогах місцевого значення.

Працівники районного управління Державної служби надзвичайних ситуацій залучалися на дві дорожньо-транспортні пригоди та витягували з заметів два автомобіля екстреної допомоги без хворих.

Силами сільськогосподарських підприємств, які працюють на території району, розчищаються вулиці по селах Уманщини.

Голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк висловлює подяку всім, хто оперативно долучився до ліквідації негоди, особливо керівникам сільськогосподарських підприємств та очільникам територіальних громад, які проявили небайдужість та виконали роботи з розчищення доріг в селах району.

Просимо жителів району звертати увагу на попередження про ускладнення погодних умов та без гострої потреби не виїжджати з дому, допоки ситуація не стабілізується.

 « повернутися до списку новин