До уваги водіїв: на Черкащину насувається заметілі та морози!

Дата: 10.02.2021 18:32

Фото без описуУ найближчі 3 дні в Україні значно погіршаться погодні умови. За прогнозом Черкаського обласного гідрометцентру, у зв’язку з виходом південного циклону на Черкащині очікується чергове ускладнення погодних умов.

Вже завтра 11 лютого на території Черкащини очікується сильний снігопад, опади у вигляді мокрого снігу, налипання мокрого снігу, перемети, місцями ожеледь, пориви вітру до 15-20 м/с, хуртовини. На дорогах ожеледиця.
12 лютого також очікуються сильні снігопади, хуртовини, снігові замети, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, пориви вітру до 15-20 м/с. На дорогах ожеледиця. Очікується приріст снігу до 10-15 см (І рівень небезпечності, жовтий).

На 13 лютого синоптики прогнозується різке зниження температури: вночі до -11-..16° морозу, вдень -8..-13º морозу
15-18 лютого без істотних опадів, але з подальшим зниженням температури на -6..-8°.

Складні погодні умови також очікуємо у західних, північних, більшості центральних, Одеській та Миколаївській областях.

Просимо водіїв відповідально поставитися до застережень та перечекати негоду вдома – не вирушайте в дорогу без нагальної потреби, особливо на далекі відстані. Якщо ж поїздки не уникнути, перед виїздом на дорогу перевірте своє авто, укомплектуйте своє авто по-зимовому: лопата, ліхтарик, ковдра, зарядний пристрій для телефону, ланцюги проти ковзання, заправте автомобіль паливом із запасом. Також пам’ятайте про безпечну дистанцію та обмеження швидкості. Ретельне дотримання Правил дорожнього руху може вберегти вас від автопригод.

Під час негоди ми рекомендуємо водіям, передусім великогабаритного транспорту, користуватися майданчиками для відстою, котрі розташовані вздовж державних автошляхів. На балансі Служб автодоріг країни їх близько 400.

Аби вам було зручніше відшукати їх у дорозі, вони відзначені на Google мапі: http://bit.ly/2WsAaZe

Щоб уникнути надзвичайних ситуацій, залишайтеся вдома, або ж оберіть альтернативний транспрорт - залізницю. Бережіть себе та своїх близьких!

Попри прогнозоване синоптиками значне погіршення погодних умов, дорожники готові знову дати відпір стихії.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних із ускладненням дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Черкаської області, просимо звертатись на номер диспетчера Служби автодоріг: +380472714534, +380678093117 ЦІЛОДОБОВО.

За інформацією Служби автодоріг у Черкаській області