“Маємо знакові об’єкти”, – Олександр Скічко про перспективи “Великого будівництва” на Черкащині

Дата: 10.03.2021 11:43

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та очільник області Олександр Скічко під час брифінгу в Черкаській ОДА обговорили перспективи реконструкції та будівництва об’єктів у межах програми Президента України “Велике будівництво”.

Цього дня, нагадаємо, міністр Олексій Чернишов перебував на Черкащині з робочим візитом.

«У 2020 році обсяги фінансування на об’єкти «Великого будівництва» склали близько 160 мільйонів гривень, – зауважив очільник області Олександр Скічко на брифінгу. –  Цього року передбачено більше 323 мільйонів гривень. Ми маємо знакові об’єкти, зокрема, Будинок культури в Каневі, який ми плануємо завершити цього року, та інші».

Також голова ОДА зауважив, що наразі в області готують загальну стратегію розвитку туризму.

«Ми комплексно підходимо до розвитку туристичних об’єктів у Черкаській області. Зокрема, діятиме прикладна програма маршрутів вихідного дня. В рамках цієї програми ми намагатимемося проводити ремонтні роботи на різних об’єктах туристичної інфраструктури», – сказав очільник області.

Міністр розвитку громад та територій України натомість говорить, що завдання держави не тільки побудувати нові об’єкти, а й завершити недобудовані.

«Ми займаємося не лише новими об’єктами, а й добудовуємо старі. Адже їх треба привести до ладу, до тих проектних вимог, які були заплановані. Минулоріч були деякі об’єкти, початок будівництва яких датований 1988 роком. І ми їх добудували. До речі, будівництво Будинку культури, який ми оглядали сьогодні в Каневі, – на завершальному етапі. Цей будинок був спроектований ще в 1984 році», – додав пан Олексій.

За інформацією Черкаської ОДА