Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Проведено нараду з керівниками силових структур району

Переглядів: 694

16 березня голова райдержадміністрації Ігор Миклащук провів  координаційну нараду з керівниками силових структур району.

 

 

На нараді розглянуті питання:

- про реорганізацію місцевих підрозділів міністерств та відомств, установ та організацій району у зв’язку з новим адміністративно-територіальним устроєм;

- про заходи з виявлення нелегальних пунктів продажу пального.

 

Враховуючи те, що до території Уманського району нині увійшли території Жашківщини, Маньківщини, Монастирищини та Христинівщини,  більшість місцевих підрозділів центральних органів виконавчої влади проходять реформування з урахуванням цих змін. Зокрема, Уманська окружна прокуратура тепер обслуговує декілька колишніх районів. Уманське районне управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області також встигло реформуватися, внаслідок чого районні відділення поліції змінили свою структуру.

За даними керівника Уманської окружної прокуратури Дмитра Пархоменка та заступника начальника Уманського районного управління поліції з превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Черкаській області Василя Козиненка, рівень злочинності у новоутвореному районі підвищився, проте зріс і рівень розкриття злочинів.

Військовий комісар Андрій Шабалдак проінформував присутніх про хід реорганізації територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишніх військових комісаріатів). Додатково він підняв питання організації призову на строкову військову службу.

Начальник Уманського районного відділу УДСНС України у Черкаській області Олександр Лебідь також повідомив про очікувані зміни у структурі  місцевих підрозділів обласного управління ДСНС, акцентував увагу на питанні утворення та утримання місцевих пожежних команд на території кожної об’єднаної територіальної громади.  

У ході наради голова райдержадміністрації наголосив на налагодженні взаємодії з міськими, селищними та сільськими територіальними громадами, розробці цільових програм, що стосуються сфери діяльності правоохоронних органів та територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

                  

  

 

Сектор  з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації

 

 

 « повернутися до списку новин