Чи потребують бізнес-асоціації додаткового законодавчого регулювання своєї діяльності? Опитування

Дата: 01.04.2021 16:18
Кількість переглядів: 557

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у рамках проєкту Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю» проводить он-лайн опитування «Чи потребують бізнес-асоціації додаткового законодавчого регулювання своєї діяльності?»

Проєкт Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю» виконує ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» за фінансової підтримки Європейського Союзу, МФ «Відродження» та Atlas Network.

Метою опитування є з’ясувати актуальність розробки змін до чинного законодавства, яке б врахувало особливості здійснення  діяльності саме бізнес-асоціаціями.

Запрошуємо взяти участь у цьому опитуванні бізнес-асоціації та громадські організації, діяльність яких пов'язана із представленням та захистом інтересів бізнес-спільнот.

Опитування триває з 30 березня до 13 квітня 2021 року (включно).

Опитування можна пройти анонімно або заповнити поля з інформацією про назву організації. 

 Анкетаhttps://forms.gle/174N16FKor3zCzRH9


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь