Бабанку озеленили 60 ялинками (ФОТО)

Дата: 11.05.2021 12:24

Щоб примножити зелене багатство нашого краю, в Бабанці біля місцевої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини провели акцію з озеленення. Її учасниками стали голова Уманської  районної державної адміністрації Ігор Миклащук, голова районної ради Віталій Олійник, голова Бабанської територіальної громади Леонід Оратівський, керівник ДП «Агрофірма «Байс-агро» ТОВ «Агро Посівна Компанія», депутат Бабанської селищної ради Анатолій Кисіль, працівники райдержадміністрації, районної та селищної рад.

З думкою про значущість справи, завзято та з ентузіазмом учасники акції висадили 60 ялинок, які надало ДП «Уманське лісове господарство».

Можливо, хтось тут посадив своє перше дерево. І в майбутньому, коли воно розростеться буйноцвіттям, зможе з гордістю сказати, що залишив добрий слід на землі.

Подібні акції мають не тільки екологічне, а й у певній мірі соціальне значення. Адже посадити дерево – це не тільки подарунок планеті та кисень для людей, це й певний символ росту і розквіту, що в будь-якому випадку принесе користь нашому району.