Діалог громад та правоохоронців продовжується

Дата: 20.05.2021 17:06

Уманська районна державна адміністрація продовжує практику організації взаємодії представників територіальних громад та правоохоронних органів.

Сьогодні, 20 травня, в смт Маньківка відбулася нарада-зустріч за участі голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука, голови Маньківської територіальної громади Валерія Івасюка, голови Іваньківської територіальної громади Лесі Поліщук, голови Буцької територіальної громади Сергія Залізняка, т. в. о. начальника Уманського РУП ГУНП в Черкаській області Вадима Матвійчука, начальника ВПД № 1 Уманського РУП Ігоря Бугая.

Присутні обговорили:

- стан злочинності на території Маньківського куща за 2020-2021 роки, хід розкриття резонансних злочинів;

- впровадження посад поліцейських офіцерів громади;

- придбання автомобілів для поліцейських офіцерів громад за кошти місцевих бюджетів;

- облаштування населених пунктів та місцевих доріг відеоспостереженням;

- можливість відновлення діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку.

За результатами зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю та партнерство між Уманською районною державною адміністрацією, Уманським РУП ГУНП в Черкаській області та головами Маньківської, Іваньківської, Буцької територіальних громад.