Поліція Уманщини привітала підростаючих громадян із Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2021 15:13

Захист дітей – звісно, справа кожного дорослого, але поліцейських – ще й професійна, адже діти з народження є повноцінними громадянами держави з усіма відповідними правами. Тож з нагоди Дня захисту дітей поліцейські Уманщини організували нетиповий для суворої служби захід –  свято для дітлахів.

На центральній площі міста Умань на малечу чекали виставка техніки та оснащення спеціальних служб, безкоштовний аквагрим, повітряні кульки та анімація.

Маленьких гостей заходу зі своєю роботою познайомили поліцейські, кінологи, рятувальники та військовослужбовці. Діти могли відчути себе справжніми поліцейськими, примірявши елементи форменного однострою, посидіти в авто поліції, рятувальників та разом зануритись в атмосферу свята.

Усі бажаючі мали змогу зробити фото з чотирилапими помічниками копів.

Окрім того, відбулося народження учасників конкурсу «Поліцейський очима дитини».

Голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук, який також долучився до заходу, подякував організаторам за надзвичайно змістовне свято для підростаючих громадян.

«Добре, коли змалечку формується відчуття суспільної захищеності та довіри між поліцейськими і громадянами. Однозначно, це принесе користь в майбутньому» - зазначив голова РДА.