Розпочато ремонт ще однієї ділянки Дороги Єдності М-30 в Уманському районі

Дата: 04.06.2021 09:40
Кількість переглядів: 122

Як повідомила Служба автодоріг у Черкаській області, наразі проводиться реконструкція ділянки автодороги міжнародного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка між селами Гроздеве та Бабанка Уманського району на ділянці км 565+431 – км 568+511.

Станом на 03.06.2021 підрядною організацією завершено фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття та розпочалися роботи із влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону.

Новий конструктив дорожнього одягу на ділянці км 565+431 – км 568+511 автодороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка в Уманському районі складається з наступних шарів: вирівнювальний та нижній шари крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Також у рамках реконструкції буде укріплено узбіччя, влаштовано з’їзди, нову дорожню розмітку та дорожні знаки.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

У 2021 році буде відремонтовано дорожнє покриття на всій протяжності автодороги М-12 у Черкаській області.

Траса М-30 є флагманом президентської програми Велике будівництво. Повне відновлення її протяжності у всіх областях є пріоритетом. Цього року автодорога М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка буде об'єднана у найдовший маршрут України автошлях М-30 Стрий – Ізварине. Створення нової дороги присвячено 30-й річниці Незалежності України.

За інформацією Пресслужби САД у Черкаській області