Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 08.06.2021 14:42

Перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Анатолій Риженко провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Загалом на розгляд було винесено дев’ять питань із Ладижинської, Паланської, Бабанської, Маньківської, Монастирищенської та Жашківської територіальних громад.

За участі представників цих громад, інших зацікавлених осіб та власне заявників були розглянуті такі питання:

-про встановлення опіки над пятьма дітьми, позбавленими батьківського піклування;

- про надання дозволу матері на реєстрацію новонародженої дитини;

- про надання дозволу на реєстрацію малолітньої дитини за відповідною адресою;

- про надання дозволів на продаж житлового будинку, дарування житлових будинків та земельних ділянок, отримання в дар квартири.

Два питання стосувалися припинення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу у колишніх Жашківському та Монастирищенському районах у зв’язку з адміністративно-територіальною реформою.