Пройшов відбірковий етап турніру з футболу на Кубок голови Уманської РДА

Дата: 10.06.2021 17:45

Більше спорту – тільки на користь! В Уманському районі вперше організовано турнір на «Кубок голови Уманської райдержадміністрації», приуроченого до Дня молоді. Ініціатором став, відповідно, голова РДА Ігор Миклащук, який має прагнення популяризувати спорт серед населення. Відбіркові тури пройшли 9 червня.

На участь у змаганні загалом було заявлено чотири команди, а саме з смт Маньківка, с. Старі Бабани (Дмитрушківська ТГ), с. Родниківка (Паланська ТГ) та Христинівської громади.

В один день відбувалося одразу дві боротьби – між Родниківкою і Христинівкою на базі Родниківського стадіону та між Маньківкою і Старими Бабанами на Маньківському стадіоні.

Без космічних сил, напевне, в матчах не обійшлося, адже в обох перемогли гості, до того ж з однаковими результатами – 3:2.

Отож, у фіналі за Кубок боротимуться футбольні команди із Христинівки та Старих Бабанів.

Захоплюючі моменти футбольних змагань – у фотозвіті.