Від COVID-19 вакциновано 1275 працівників освіти Уманщини

Дата: 14.06.2021 16:10

Фото без описуЗ 5 по 8 червня тривала імунізація працівників сфери освіти Уманського району вакциною від компанії Pfizer-BioNTech. Відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19 працівники освіти є пріоритетною групою захисту.

Вакцинацію здійснювало 4 мобільних бригади центрів первинної медико-санітарної допомоги Жашкова, Маньківки, Тального та Христинівки. Було визначено 6 пунктів вакцинації, а саме: КНП «Уманська центральна районна лікарня» Паланської сільської ради, КНП «Маньківська багатопрофільна лікарня», амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Дмитрушки, КНП «Христинівська багатопрофільна лікарня» Христинівської міської ради, КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» Монастирищенської міської ради, КНП «Жашківська багатопрофільна лікарня» Жашківської міської ради.

В рамках кампанії було щеплено 693 працівники сфери освіти вакциною від Pfizer-BioNTech. По територіальних громадах це виглядає так:

Паланська – 65;

Уманська – 55;

Ладижинська – 32;

Маньківська – 61;

Буцька – 29;

Іваньківська – 4;

Дмитрушківська – 60;

Бабанська – 16;

Христинівська – 212;

Монастирищенська – 103;

Жашківська – 33;

Баштечківська – 23.

Загалом від початку кампанії імунізації від COVID-19 вакциновано 1275 освітян.

Нагадуємо алгоритм запису працівників сфери освіти на вакцинацію від COVID-19:

1. Працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти звертаються до керівників закладів освіти.
  2. Керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти формують і направляють списки до органів управління освітою місцевих рад. Органи управління освітою місцевих рад надають списки департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.
  3. Керівники закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти направляють списки департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.
  4. Департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій надають списки закладів освіти департаментам охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій.
  5. Керівники закладів вищої освіти направляють списки департаментам охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій.
  6. Регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату і час, коли мобільна бригада приїде до закладу освіти для вакцинації колективу.
  7. Уточнені списки керівники надають до першого приїзду мобільної бригади до закладу освіти. Після першого приїзду мобільної бригади будь-які зміни в списках узгоджуються з регіональними координаторами з вакцинації в індивідуальному порядку.

Вакцинація є добровільною та безоплатною для працівників закладів освіти усіх форм власності.