Делегація з Уманщини відвідала агропромислову виставку «AGROSHOW Ukraine 2021»

Дата: 16.06.2021 17:06

Сьогодні делегація з Уманського району на чолі з головою райдержадміністрації Ігорем Миклащуком побувала на щорічній міжнародній агропромисловій виставці «AGROSHOW Ukraine 2021» в м. Черкаси. Вона приурочена до Дня фермера і збирає партнерів, провідні та нові компанії, друзів, які разом представляють більше 200 брендів в агросекторі.

Виставка організована в авторському форматі експо-фесту, аналогів якому немає в Україні. Тут відвідувачі протягом трьох днів – з 16 по 18 червня – можуть не тільки попрацювати, а й з усією сім’єю відпочити на різноманітних локаціях.

Захід відвідали міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко та голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко, які відзначили Почесними грамотами кращих аграріїв Уманщини:

- ФГ «Агроресурс плюс», голова Котко Михайло Григорович, с. Конела Жашківської міської громади;

- ФГ «Червона Калина С», голова Стецюк Надія Олександрівна, с. Нестерівка Маньківської селищної громади;

- ФГ «Степівське», голова Трохимчук Микола Олександрович, с. Степівка Монастирищенської міської громади;

- ФГ «Краснонілка КПВ», голова Карачун Петро Володимирович, с. Краснопілка Паланської сільської громади;

- ФГ «РОМ», голова Рак Микола Миколайович, с. Велика Севастянівка Христинівської міської громади;

- ФГ «Левада», голова Коломієць Володимир Сазонович, с. Нове Місто Монастирищенської міської  громади.

«Щиро вітаю та дякую за важливу працю, яка забезпечує значний внесок в економічний розвиток регіону!» - зазначив голова РДА Ігор Миклащук.