На Уманщині завершують реконструкцію ділянки Дороги Єдності

Дата: 22.06.2021 16:55

Наближається до завершення реконструкція ділянки автодороги міжнародного значення М-30 Стрий – Ізварине (М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка) між селами Гроздеве та Бабанка Уманського району на ділянці км 565+431 – км 568+511. Про це інформують в САД області.

Новий конструктив дорожнього одягу на ділянці км 565+431 – км 568+511 автодороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка в Уманському районі складається з наступних шарів: вирівнюючий та нижній шари крупнозернистого асфальтобетону, а зверху фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Вже сьогодні розпочнуться роботи з укріплення узбіччя та влаштування з’їздів, а вже потім влаштують нову дорожню розмітку та встановлять дорожні знаки.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

У 2021 році відремонтують дорожнє покриття на всій протяжності автодороги М-12 у Черкаській області.

Траса М-30 є флагманом президентської програми Велике будівництво. Повне відновлення її протяжності у всіх областях є пріоритетом. Цього року автодорога М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка буде об’єднана у найдовший маршрут України автошлях М-30 Стрий – Ізварине. Створення нової дороги присвячено 30-й річниці Незалежності України.