Поліцейські Уманщини відзначили своє професійне свято

Дата: 02.07.2021 16:50

4 липня цього року українські поліцейські вшосте відзначають своє професійне свято – День Національної поліції України. На Уманщині святкування відбувалося у новому складі, адже віднині уманські, маньківські, жашківські, христинівські та монастирищенські правоохоронці стали одним великим Уманським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції у Черкаській області.

Урочистості з цієї нагоди відбулися в актовій залі Уманського педагогічного університету ім. П. Тичини, де правоохоронців вітали керівники району, територіальних громад, постійні небайдужі спонсори, власне керівництво поліції.

Як орган виконавчої влади, Уманська районна державна адміністрація завжди сприяє діяльності поліції заради безпеки і спокою громадян. Вітаючи за дорученням голови Уманської РДА Ігоря Миклащука винуватців свята, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Риженко подякував їм за сумлінну службу: «Дякую кожному, для кого служба – це місія, а слова «служити і захищати» – це сенс служби. Переконаний, що ваша відданість справі, уміння долати труднощі і перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров'я та добробуту жителів Уманщини».

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий внесок у зміцнення законності і правопорядку та з нагоди Дня Національної поліції України Подяками Уманської райдержадміністрації відзначені:

Брух Андрій Петрович – лейтенант Уманського районного управління поліції, дільничний офіцер поліції сектору превенції відділу поліцейської діяльності № 2;

Немировський Едуард Володимирович – старший сержант Уманського районного управління поліції, поліцейський сектору реагування патрульної поліції відділу поліцейської діяльності № 2

Пташник Віктор Васильович – капітан Уманського районного управління поліції, інспектор сектору реагування патрульної поліції відділу поліцейської діяльності № 2.

В цей день багатьом поліцейським було вручено спеціальні звання, а також численні інші відзнаки, нагороди та подарунки.

Гарного настрою всім присутнім додала й насичена концертна програма, частину якої підготували самі поліцейські, продемонструвавши, що вони також творчі особистості. Тематичні композиції надихали, викликали гордість, а часом і розчулювали сильних та мужніх поліцейських, дозволивши їм хоч на короткий час відпочити від суворих буднів.