12 липня – День громади в Жашківській ОТГ

Дата: 07.07.2021 17:00

Фото без описуУ понеділок, 12 липня, за ініціативи голови Уманської райдержадміністрації Ігоря Миклащука відбудеться «День громади» в Жашківській міській територіальній громаді.

Обговорюємо спільно зі всіма громадами Уманського району найактуальніші питання:

1. Децентралізаційні зміни та їх об’єктивна реальність

- за участі Безгіна В. Ю. - голови підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, регіонального розвитку і містобудування, а також народних депутатів України Нагаєвського А. С. та Нагорняка С. В.

2. Про сучасний стан та проблемні питання взаємодії органів місцевого самоврядування з органами державної виконавчої влади з питань аграрного розвитку, земельних відносин та оподаткування

- за участі Висоцького Т. М. -  першого заступника міністра аграрної  політики і продовольства,   Біленка С. Б. - експерта в сфері правового регулювання  земельних відносин та Карманніка Р. В. – заступника голови Черкаської облдержадміністрації.

3. Місцева асоціація територіальних громад – виразник інтересів регіону (установчі збори).

Реєстрація учасників – з 9:30 год.